KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3547234

nr 354 7234

Blandteknik

osign. kvinnoporträtt, 44x32

Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

tisdag 29 mars 2005