KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3547234
nr 354 7234
Blandteknik
osign. kvinnoporträtt, 44x32
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
tisdag 29 mars 2005
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
600 kr
950 kr
750 kr